Aktualności

13-02-2015

Bridgestone na zimowe ferie

Zimowe ferie przed nami. Czas wyjazdu w góry, w miejsca mocno ośnieżone, gdzie pewna opona to gwarancja bezpieczeństwa i udanego wyjazdu. Warto pomyśleć o zmianie opon na nowe - Bridgestone Blizzak LM-32s - doskonałe opony na śnieg, lód i trudne warunki.

Oferta opon zimowych firmy Bridgestone jest niezwykle bogata. Warto jednak wskazać model Blizzak LM-32s - oponę zapewniającą znakomitą przyczepność na śniegu, błocie pośniegowym i lodzie. Opona zapewnia jednocześnie doskonałe prowadzenie i komfort podróżowania na mokrej nawierzchni bez szukania kompromisu w jeździe po suchym asfalcie.

Bridgestone Blizzak LM-32s dostępny jest w autoryzowanym serwsie Marciech. U nas otrzymają Państwo fachowe doradztwo związane z odowiednim doborem opony, a także kompleksowy serwis związany z wymianą i przechowywaniem opon. Zapraszamy do kontaktu!

Przyjedź i wymień opony jeszcze przed wyjadem na zimowe ferie!

Aktualności

24-04-2017

Firma Marciech uruchomiła Podstawową Stację Kontroli Pojazdów dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi wykonywania okresowych badań technicznych i przeglądów rejestracyjnych.


Przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Oferty specjalne

hurtownia motoryzacyjna