Aktualności

27-05-2015

Zadbaj o klimatyzację na lato

Zapraszamy do wykonania profesjonalnego przeglądu klimatyzacji przy wykorzystaniu specjalistycznych preparatów TUNAP.

O klimatyzację należy dbać. Z tym twierdzeniem zgodzi się każdy. Nie każdy jednak wie, jak to robić.

Nie wystarczy jedynie uzupełnić czynnik chłodzący - tzn. nabić klimę - by mówić o właściwym serwisie. Dezynfekcja kanałów wlotowych powietrza do kabiny za pomocą 'pianki z marketu' to również jedynie półśrodek nie gwarantujący prawidłowego oczyszczenia systemu klimatyzacji.

Firma Marciech proponuje wykononanie profesjonalnie procesu oczyszczenia systemu klimatyzacji poczynając od dezynfekcji parownika specjalną sondą zapewniającą oczyszczenie jego powierzchni oraz dokładne jego przepłukanie. To właśnie na parowniku gromadzą się wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby i mikroby powodujące silne reakcje alergiczne. Nasze usługi wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych środków i preparatów firmy TUNAP.

Zapraszamy do umówienia wizyty w naszym serwisie. Pamiętaj - prawidłowo wyczyszczony układ klimatyzacji to gwarancja komfortu podróżowania latem!

Aktualności

24-04-2017

Firma Marciech uruchomiła Podstawową Stację Kontroli Pojazdów dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi wykonywania okresowych badań technicznych i przeglądów rejestracyjnych.


Przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Oferty specjalne

hurtownia motoryzacyjna